O mně

Pracuji jako finanční poradce senior ve společnosti Českomoravská hypoteční, a.s. Finance a vše související s tímto oborem mě vždy zajímaly, a proto jsem se v roce 2012 rozhodla tento obor vystudovat. Hypoteční úvěry zprostředkovávám od roku 2013. Má praxe v oboru je tedy dostatečná na to, abych se mohla nazývat finančním poradcem. Pro svou práci mám všechna potřebná oprávnění. Jsem držitelkou evropského certifikátu pro finanční poradce EFPA a to jak v problematice spotřebitelských úvěrů, tak i investičního, penzijního a pojišťovacího zprostředkování. Mou náplní práce je, ve spolupráci s vámi, porovnat nabídky bank, doporučit nejvhodnější řešení a hypotéku dotáhnout do zdárného konce. Nejsem zprostředkovatelem jedné konkrétní banky, stavební spořitelny nebo pojišťovny, a proto Vám mohu nabídnout komplexní řešení Vaší situace. Mou silnou stránkou je pečlivost, spolehlivost a důslednost.

 

Kolik za mé služby zaplatíte?

Za veškeré mnou poskytované služby nic neplatíte, jsou zdarma. Provizi získám po dokončení úvěru a od banky, ve které spolu hypotéku zrealizujeme. Má provize je u všech bank stejná, nemám tedy zapotřebí nikoho zvýhodňovat.

 

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem profesionálem v oboru a mám dlouholeté zkušenosti. Vše Vám podrobně vysvětlím a dostanete odpovědi na všechny Vaše dotazy. Ušetřím čas, který byste ztratili obcházením bank, či pojišťoven. Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem jsem schopná vyřešit složité životní situace klientů, kteří řeší své bydlení, či jakoukoli životní situaci. Úrokové sazby, které Vám nabídnu, budou nižší než ty, které byste sami obdrželi na pobočce banky. Od Vás očekávám přímé jednání a nezamlčování podstatných skutečností. V souvislosti s poplatky mám možnost sjednat vyšší slevy, případně sjednat hypotéku zcela bez poplatků. V oblasti pojištění mohu nabídnout opravdu zajímavé slevy, a to jak na produkty životního i neživotního pojištění.